MUDr. Kratochvíl

Odstranění celulitidy a zeštíhlení - metoda AWT

Odstranění celulitidy bez operačního zákroku

Společnost KRATOCHVÍL-ORTOPEDIE s.r.o. nabízí léčbu směřující k odstranění celulitidy, zeštíhlení a omlazení pokožky akustickou rázovou vlnou AWT (Acoustic Wave Therapy).

V současné době je metoda AWT nejnovější a vysoce účinný způsob léčby celulitidy a zeštíhlení moderním lékařským přístrojem D-ACTOR 200 od významné celosvětově známé Švýcarské společnosti Storz Medical. Po aplikaci léčebné metody AWT dochází k odbourání tukových buněk, kterých jste se nemohli zbavit ani dietami nebo intenzivním cvičením.

Metoda AWT je používána převážně v zahraničí, kde je velice oblíbená a žádaná i u řady známých osobností a celebrit.

Celulitida se objevuje v partiích, kde se tuk nejčastěji ukládá, zejména na stehnech, hýždích, bříšku, bocích a vnitřní straně paží. Při aplikaci AWT metody dochází ke zmenšení tukových buněk, vypnutí pokožky a zároveň k zeštíhlení ošetřované oblasti. Kromě celulitidy se AWT metoda používá rovněž na strie, vypnutí svalové a vazivové tkáně a zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí.

Ukázka zeštíhlení - odstranění celulitidy

Léčebná kůra AWT pomocí pulsní rázové vlny produkované přístrojem D-ACTOR 200 společnosti Storz Medical přináší velmi dobré výsledky jak v odstranění přebytečného tuku, tak i ve vyhlazení strií a vrásek na kůži. Na fotografiích jsou ukázky před aplikací metody AWT, výsledky po první sérii a po druhé sérii AWT:

Před aplikací metody AWT Po aplikaci první série AWT Po aplikaci druhé série AWT

Ukázka před a po aplikaci zeštíhlovací metody AWT

Metoda AWT je založena na neinvazivním zákroku tj. bez operačního zákroku, kdy se energie z rázové vlny dostane do těla pacienta bez poškození povrchu kůže. Před aplikací metody AWT se doporučuje použít přístrojovou lymfodrenáž, kde se setrvává v lymfodrenážních kalhotách, aby se otevřely lymfatické cesty pro vyplavování odbouraných tukových buněk v podkoží.

Výsledkem metody AWT je:

Zákrok pomocí metody AWT směřující k odstranění celulitidy, zeštíhlení a omlazení pokožky můžete absolvovat kdykoliv a bez jakéhokoliv omezení běžného života. Pro dosažení efektivního a dlouhotrvajícího účinku je potřeba absolvovat 8 až 15 zákroků AWT metodou s intervalem 3 až 4 dnů mezi jednotlivými zákroky. Zákrok je téměř bezbolestný a trvá 20 až 50 minut podle rozsahu ošetřované oblasti těla. Během léčby metodou AWT doporučujeme zejména dodržování pitného režimu s dostatkem pohybu a dietou pro efektivnější a rychlejší výsledek léčby.

Poznejte sami výsledky a účinky moderní léčby akustickou rázovou vlnou a objednejte se nebo kontaktujte přímo lékaře ortopedické ambulance (poliklinika Malešice, Praha 10 - Malešice), kde estetickou medicínu provádíme:

Ukázky

Ukázka léčby celulitidy moderní metodou AWT

Ukázka léčby celulitidy moderní metodou AWT - aplikace pulsní rázové vlny

Sanofi